Textilní galanterie

Obchodní podmínky

Marek Žídek
Na Pomezí 5
747 06 Opava
mobil: 723 457 429
e-mail: zidek@vtg-opava.cz
Kontaktní osoba: Marek Žídek

Smluvní podmínky

Naše obchodní podmínky se řídí Obchodním zákoníkem. Z tohoto důvodu se na naše obchodní podmínky nevztahují ustanovení Zákona na ochranu spotřebitele

Přijetím objednávky uzavíráme s kupujícím kupní smlouvu, která se řídí těmito obchodními podmínkami a Obchodním zákoníkem. Kupující předáním objednávky tyto podmínky uznává a bere je na vědomí. Tyto podmínky platí pro všechny obchodní případy, není-li písemně dohodnuto jinak.

Ceny

Zboží je dodáváno za aktuální cenu, není-li dohodnuto jinak. Ceny zboží v našem ceníku nezahrnují poštovné. Balné neúčtujeme vůbec.

AKCE: Pokud bude hodnota Vaší objednávky VYŠŠÍ než 1500,- Kč bez DPH, poštovné neúčtujeme. Jestliže vaše objednávka tuto hranici přesáhne, avšak my nejsme schopni dodat objednávku v celém rozsahu, poštovné rovněž neúčtujeme.

Pokud bude hodnota Vaší objednávky NIŽŠÍ než 1500,- Kč bez DPH, připočítáme k hodnotě zboží paušální poštovné (70,- Kč + 19 % DPH). Jestliže Vám takovou objednávku vydodáme ve více zásilkách, poštovné naúčtujeme jen jednou.

Vyhrazujeme si právo chyb a změny cen, například v případě výrazné změny peněžních kurzů nebo při výrazných změnách dodavatelských podmínek u výrobců a ostatních dodavatelů zboží.

Na zboží s akční cenou se nevztahují žádné další individuální slevy.

Objednávky

Pokud objednáváte jako firma, objednávka musí být v hodnotě minimálně 500,- Kč s DPH. Objednávku můžete uskutečnit několika způsoby:

  • nákupem přímo přes naše www stránky
  • telefonicky na čísle 723 457 429
  • na faxovém čísle (+420) 553 712 027

Takto objednané zboží vám bude zasláno profibalíkem České pošty, přepravní službou PPL, popřípadě vám zásilku doručíme osobně. Vyžádáte-li si návštěvu našeho obchodního zástupce, měla by objednávka překročit částku 3000,- Kč s DPH. Vyhrazujeme si právo odmítnout návštěvu našeho obchodního zástupce.

Platební podmínky

  • hotově při prvních odběrech
  • dobírkou - platbou pracovníkům České pošty při doručení zboží
  • fakturou - platbou převodem na náš účet, poskytujeme jen stálým zákazníkům, kteří pravidelně nakupují a nejsou v prodlení vůči naší firmě se svými závazky

Zboží zůstává majetkem prodávajícího až do úplného zaplacení faktury.

Doba dodání zboží

Objednávky vyřizujeme obvykle do druhého dne a jsou doručeny zpravidla do 24 hodin po odeslání, popřípadě Vám zboží dodáme po dohodě v nejbližším možném termínu. V případě, že některé vámi objednané zboží momentálně není skladem, budeme vás kontaktovat a domluvíme se na náhradním řešení. Vyhrazujeme si právo nedodání tohoto zboží v případech, kdy již nedokážeme toto zboží znovu nakoupit, pokud nebylo výslovně ve smlouvě nebo v obchodní korespondenci prodávajícím potvrzeno.

Reklamace

Reklamace se řídí příslušnými ustanoveními Obchodního zákoníku. Záruka je omezena výhradně na náhradu samotného zboží, veškeré další náhrady jsou vyloučeny. Zahájení reklamačního řízení nemá vliv na povinnost kupujícího uhradit v řádném termínu vystavené faktury. Nelze tedy, aby kupující pozastavil úhrady faktur z důvodu reklamačního řízení.

Záruka se nevztahuje na vady, které byly způsobeny nedodržením určených pracích a ošetřovacích symbolů, neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze, mechanickým poškozením nebo opotřebením. Záruku nelze uplatnit na zboží, které v kombinaci s dalším materiálem reagovalo a poškodilo výrobek. Doporučujeme proto provádění zkoušek před započetím výroby.

Místem uplatnění reklamace je naše provozovna Na Pomezí 5, 747 06 Opava. Dopravu na místo uplatnění reklamace hradí zákazník.

K reklamovanému zboží je nutno přiložit písemnou reklamaci včetně popisu závady a návrhu na vyřízení reklamace, a kopii dokladu o nákupu (fakturu).

Oprávněné reklamace vyřešíme výměnou nebo opravou zboží, popřípadě vrácením zaplacené kupní ceny. O způsobu řešení reklamace rozhoduje výhradně prodávající, který kupujícímu oznámí způsob a dobu vyřízení reklamace. V případě oprávněné reklamace dopraví prodávající opravené zboží k zákazníkovi na vlastní náklady. Ostatní

Prodávající si vyhrazuje právo na úpravy či změny těchto všeobecných obchodních podmínek.

V Opavě dne 1.1.2007

Velkoobchod textilní galanterie Opava - Marek Žídek | zidek@vtg-opava.cz | tel.: 723 457 429